ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Advokátní kancelář v Praze

Advokátní kancelář JUDr. Evy Winklerové, se sídlem Zelený pruh 52, 14700 Praha 4, patří mezi malé advokátní kanceláře poskytující právní služby
v rozsahu takřka celého právního řádu, především však v oborech uvedených v rubrice "Advokátní služby".

Advokátní kancelář byla založena v r. 1996 (dříve od r. 1990 poskytovala právní služby jako Komerční kancelář) se specializací na obchodní právo, posléze kancelář rozšířila oblast působení i na jiné obory. Po rozdělení kanceláře v r. 1999 přesídlila část kanceláře z Prahy 1 na současnou adresu na Praze 4.
K našim klientům patří zejména ti, kteří nevyhledávají kanceláře - právnické kolosy s mnoha zaměstnanci, ale upřednostňují individuální, bezprostřední přístup a rozumné ceny.

Každý případ má svá specifika a my pro vás hledáme to nejlepší řešení. Našim cílem je dokonale porozumět problematice našich klientů a poskytnout jim perfektní právní servis na profesionální úrovni. Z tohoto důvodu kancelář dává přednost dlouhodobější spolupráci s klienty, což umožňuje podrobně poznat problematiku každého z nich. Nevyhýbáme se však ani jednorázovému poskytnutí právní služby. Kancelář je členem mezinárodního sdružení právníků RATIO LEGIS, což umožňuje použít pro naše klienty v kauzách s mezinárodním prvkem zahraničního, spolupracujícího advokáta se znalostí místního práva a místních poměrů v zemi, kde sídlí protistrana, případně soud, který by věc řešil. Členové sdružení RATIO LEGIS jsou zejména evropské advokátní kanceláře, ale máme členy i v USA, Brazílii, Argentině a Maroku.

JUDr. Eva Winklerová

JUDr. Eva Winklerová

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies