ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Advokátní kancelář - odměny / ceník

Odměny advokátů stanoví vyhláška č. 177/1996 Sb. v platném znění.

1. Smluvní odměna:

2. Mimosmluvní odměna:

stanovená podle tarifu podle počtu provedených úkonů právní služby. Používá se většinou tam, kde lze určit tarifní hodnotu, která slouží pro základ výpočtu a v návaznosti na to se vypočte hodnota úkonu právní služby. Např. klient se rozhodl vymáhat částku 1 mil. Kč - zde tedy bude tarifní hodnotou 1. mil Kč - z této částky činí hodnota úkonu právní služby 12.300,- Kč. Bude účtováno podle počtu úkonů, který advokát ve věci provedl – např. jeden úkon právní služby je převzetí věci, další úkon je projednání věci s protistranou, další podání žaloby, další účast na jednání, další podání odvolání atd., počet úkonů se případ od případu různí. Jiný případ je např. ten, že se klient rozhodl prodat pozemek v hodnotě 1 mil. Kč – zde stejně jako v předchozím případu je tarifní hodnotou 1 mil. Kč a cenou za úkon je částka 12.300,-Kč, namísto sepsání žaloby zde bude úkonem sepsání kupní smlouvy apod. Ke každému úkonu se vždy ještě připočte 300,- Kč paušál. Mimosmluvní odměnu lze podle náročnosti zvýšit, výjimečně i snížit.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies