ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Advokátní služby

Poskytneme vám právní servis na profesionální úrovni.

Každý jsme odborníkem ve svém oboru a proto neváhejte kontaktovat naši advokátní kancelář, která vám pomůže předcházet nepříjemným situacím a vyřešit již vzniklé problémy.

Nabídka pro podnikatele:

Jsme vám k dispozici při řešení právních problémů souvisejících s chodem vaší firmy. Poskytneme vám právní platformu pro vaše podnikání a pomůžeme vám vyřešit problémy, které se ve vašem podnikání vyskytnou. Základem zdárného chodu firmy je vždy již fáze předcházení problémům, což vám umožní dobře nastavené smlouvy zpracované advokátem, včetně vyjednání dobrých podmínek kontraktu, kde je účast advokáta rovněž užitečná, advokát vás rovněž upozorní na právní úpravu, možnosti řešení i na různá úskalí v oblasti vašeho podnikání. Rovněž za vás budeme jednat na úřadech, což šetří váš čas. Neváhejte proto průběžně investovat do spolupráce s advokátem, což vám přinese možnost věnovat se v klidu svému podnikání a tato investice se vám jistě vyplatí. Pokud nějaký právní problém již vznikl, je spolupráce s advokátem při jeho zdárném vyřešení již nezbytností, i v těchto případech jsme připraveni vám pomoci. Pokud se nepodaří věc vyřešit mimosoudně, budeme vás zastupovat u soudu, v rozhodčím řízení nebo ve správním řízení.

Máme bohaté zkušenosti s poskytováním právních služeb pro bytová družstva, společenství vlastníků jednotek a neziskové subjekty. Patříte-li do některé z těchto kategorií jsme připraveni pomoci vám řešit vaše problémy.

Nabídka pro fyzické osoby:

Jsme vám k dispozici při řešení všech životních situací v oblasti práva občanského, rodinného, trestního a správního. Pomůžeme vám vyřešit majetkové vztahy, rodinné vztahy, problémy plynoucí ze smluv a vztahy se správními orgány. Většinou jde o složitou problematiku, kde je třeba znalostí, dodržení předepsaných a osvědčených postupů, což vám zajistíme. V oblasti rodinného práva jde pak o záležitosti citlivé, kde je účast třetí, nezaujaté osoby znalé práva velmi důležitá. Sepíšeme vám smlouvy, podání na soud nebo na správní orgán, budeme za vás jednat s protistranou, na úřadech a pokud selhaly smírné prostředky, budeme vás zastupovat u soudu nebo u správního orgánu. Pomůžeme vám i v oblasti trestního práva.

Nabídka pro jiné subjekty:

Právní služby poskytujeme rovněž pro různé správní orgány, zejména pro územní samosprávu - obce a města. Patříte-li do této kategorie, jsme připraveni pomoci vám řešit vaše problémy.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies