ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Služby pro občany

služby pro občany

Jsme vám k dispozici při řešení všech životních situací v oblasti práva občanského, rodinného, trestního a správního. Pomůžeme vám vyřešit majetkové vztahy, rodinné vztahy, problémy plynoucí ze smluv a vztahy se správními orgány. Většinou jde o složitou problematiku, kde je třeba znalostí, dodržení předepsaných a osvědčených postupů, což vám zajistíme. V oblasti rodinného práva jde pak o záležitosti citlivé, kde je účast třetí, nezaujaté osoby znalé práva velmi důležitá. Sepíšeme vám smlouvy, podání na soud nebo na správní orgán, budeme za vás jednat s protistranou, na úřadech a pokud selhaly smírné prostředky, budeme vás zastupovat u soudu nebo u správního orgánu. Pomůžeme vám i v oblasti trestního práva.

Trestního a správního. Pomůžeme vám vyřešit majetkové vztahy, rodinné vztahy, problémy plynoucí ze smluv a vztahy se správními orgány. Většinou jde o složitou problematiku, kde je třeba znalostí, dodržení předepsaných a osvědčených postupů, což vám zajistíme. V oblasti rodinného práva jde pak o záležitosti citlivé, kde je účast třetí.

Trestního a správního. Pomůžeme vám vyřešit majetkové vztahy, rodinné vztahy, problémy plynoucí ze smluv a vztahy se správními orgány. Většinou jde o složitou problematiku.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies