ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Soudní, rozhodčí a insolvenční řízení

služby pro podnikatele a firmy

Braňte a prosaďte svá práva

Pokud selžou pokusy o smírná řešení, nezbude než se domáhat svých práv cestou soudního nebo rozhodčího řízení. Také se může stát, že na vás podá žalobu protistrana a vám nezbude než se bránit. Být účastníkem řízení je vždy složité a vyžaduje to znalosti jednak práva hmotného, které upravuje danou oblast, jednak práva procesního v řízení před soudem a v rozhodčím řízení. Vyřešit efektivně svůj problém vyžaduje nezbytně účast právního zástupce, protože pouštět se do sporu sám je při složitosti právní úpravy velmi nerozumné, riskantní a většinou znamená ztrátu času a riziko prohraného sporu. Advokát s vámi případ rozebere a zhodnotí šance na úspěch z hlediska platného práva a důkazů, které jsou k dispozici a bude vás zastupovat v soudním nebo rozhodčím řízení. Firmám i občanům pomůžeme při vymáhaní jejich pohledávek a při uplatňování jejich práv.

Insolvenční řízení je zvláštním druhem řízení, které je upraveno insolvenčním zákonem. I v insolvenčním řízení vám pomůžeme. JUDr. Eva Winklerová byla správkyní konkursní podstaty po dobu více než 10 let a může vám proto účinně pomoci v případech, kdy se dostanete do úpadku, potřebujete podat insolvenční návrh na svého dlužníka, nebo se přihlásit se svým nárokem do insolvenčního řízení. S ohledem na složitost, striktnost postupů a propadné lhůty je spolupráce s advokátem velmi důležitá.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies