ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Občanské právo

služby pro podnikatele a firmy

Nedejte se zaskočit žádnou životní situací

Právo provází každého z nás doslova na každém kroku. Lidé si mnohdy ani neuvědomují, že jejich jednání nebo i nečinnost jsou právní jednání, která znamenají vznik, změnu nebo zánik práv a povinností. Při běžných věcech si každý nějak poradí, přijdou ale situace, kdy se neobejdete bez právníka. Právě pro tyto případy jsme tu pro vás a jsme připraveni vám poradit a zastupovat vás při všech situacích, které vám život přinese ať již jde o převody nemovitostí, správu majetku, převody členských podílů v bytových družstvech, koupi bytu, společné jmění manželů, majetkové vypořádání po rozvodu, dědické věci, bytovou problematiku, náhrady škody, práva a povinnosti plynoucí ze smluv a v řadě dalších věcí.

Nepodceňujte možná rizika a obraťte se na naši advokátní kancelář.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies