ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Obchodní právo

Obchodujte úspěšně a minimalizujte možná rizika

Spolupráce s advokátem vám umožní obchodovat úspěšně a minimalizovat možná rizika. Rádi s vámi budeme spolupracovat a poskytovat vám právní servis v široké oblasti obchodního práva. Poskytneme vám dlouhodobý právní servis v obchodních závazkových vztazích, ale i poradíme v jednorázové záležitosti. Poskytneme vám právní konzultace, poradenství, právní rozbory, účast při obchodních jednáních, sepíšeme pro vás vzorové smlouvy, obecné obchodní podmínky, smlouvy na konkrétní obchodní případ, vypracujeme kompletní smluvní dokumentaci při realizaci dlouhodobých projektů, posoudíme pro vás návrhy obchodních smluv a jiných listin a pomůžeme vám při řešení sporů.

I složité obchody lze realizovat bezpečně.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies