ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Obchodní společnosti a družstva

Zvolte si optimální právní platformu vašeho podnikání

Obchodní společnosti

Svět kolem nás je neustále v pohybu a i vy musíte reagovat na změněné podmínky nebo ještě lépe tyto podmínky si sami předem vytvářet. Jako první krok se rozhodnete založit obchodní společnost, při jejímž založení vám rádi pomůžeme a vše nezbytné za vás vyřídíme. Posléze se může stát, že stávající uspořádání již nevyhovuje a chcete provést změny např. změnit sídlo společnosti, rozšířit předmět podnikání, přibrat další společníky nebo počet společníků minimalizovat, změnit statutární orgán, zvýšit nebo snížit základní kapitál, nebo objevíte možnost spojit se s jinou firmou, rozdělit se, změnit právní formu apod. Projednáme s vámi všechny možnosti a pomůžeme vám najít optimální uspořádání vašeho podnikání. Všechny organizačně právní změny vám zajistíme. Připravíme vám kompletní zajištění fúzí a akvizic. Zajistíme právní audit. Budeme jednat s obchodním rejstříkem a živnostenským úřadem.

Družstva

Pokud se rozhodnete podnikat jako družstvo nebo si založit družstvo bytové, jsme rovněž připraveni poskytnout vám za tím účelem právní služby od zpracování potřebných zakládajících dokumentů včetně stanov, přes jakékoli změny v družstvu. Poradíme vám jak jednat, aby družstvo dobře fungovalo i při problémech s vašimi dodavateli a družstevníky, při čemž vás můžeme také zastupovat.

Dobře zvolený právní základ vašeho podnikání vám umožní vaše podnikání optimalizovat.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies