ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Nemovitosti

Prodávejte a kupujte nemovitosti.

Problematika realit je jednou ze stěžejních specializací naší kanceláře. Naše kancelář poskytuje právní servis v oblasti realit pro fyzické i právnické osoby.

Především se pak jedná o tyto oblasti: převodce a nabyvatele, stavebníky, developery, realitní kanceláře, nájemce a provozovatele.

Bez ohledu na hodnotu obchodu vám nabízíme profesionální právní podporu tak, abyste minimalizovali právní i věcná rizika svých záměrů. Chcete prodat nebo darovat svoji nemovitost, nemovitost koupit, zatížit zástavním právem, zřídit věcné břemeno? V tom případě vám naše kancelář poskytne kompletní právní servis od úvodní konzultace, přes zpracování smluv, projednání s protistranou, ověření podpisů, provedení úschovy kupní ceny, sepsání a podání návrhu do katastru nemovitostí a projednání věci s katastrálním úřadem. Pokud jste bytovým družstvem nebo společností vlastnící dům a rozhodli jste se převést jednotlivé byty a nebytové prostory do vlastnictví družstevníků nebo společníků, zpracujeme vám prohlášení vlastníka, sepíšeme jednotlivé smlouvy o převodech, zajistíme převod na katastru nemovitostí a pomůžeme vám po právní stránce v souvislosti se vznikem společenství vlastníků. Pokud jste stavebníkem, developerem, investorem, zpracujeme vám kompletní smluvní dokumentaci, smlouvy projednáme a budeme vás zastupovat ve stavebním řízení. Pro realitní kanceláře provádíme konzultace, zpracování smluv a provádíme úschovy. Pokud jste provozovatelem a nájemcem nemovitosti, pomůžeme vám se smlouvami i při problémech, které vám vznikly.

V oblasti realit se pohybujte bezpečně za pomoci advokáta.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies