ikona telefonu
+420 603 471 680
telefon do advokátní kanceláře
#

Advokát Praha

| JUDr. Eva Winklerová
| Praha 4

advokátní kancelář

#

Stavební právo

služby pro podnikatele a firmy

Realizujte výstavbu bez zbytečných rizik

Problematika výstavby je poměrně složitá a vyžaduje nejen znalost stavebního zákona, ale i znalost dalších právních předpisů. Základem výstavby ať již nových staveb nebo rekonstrukcí je dobře zpracovaná smlouva o dílo, kterou stavebník – investor uzavírá se zhotovitelem stavby. Zde již ve fázi projednání návrhu smlouvy o dílo se zhotovitelem a jejích následných úpravách se dá předejít většině budoucích sporů, které mohou být velmi nepříjemné. Pokud jste stavebníkem, investorem, developerem, zpracujeme pro vás kompletní smluvní dokumentaci a návrhy smluv projednáme. Budeme vás zastupovat ve stavebním řízení. V případech sporů vás budeme zastupovat v soudním řízení. Jelikož výstavba není levnou záležitostí, neváhejte investovat do spolupráce s advokátem již při přípravě výstavby v zájmu vyhnutí se možným sporům.

Spolupráce s advokátem vás ochrání.

Poskytované služby advokátní kanceláře zahrnují

  1. 1. Konzultace
  2. 2. Právní rozbor
  3. 3. Účast při jednání
  4. 4. Smlouvy (sepsání, prostudování, úpravy,...)
  5. 5. Spor (prostudování podkladů, komunikace s protistranou,...)
  6. 6. Zastupování (u soudu, správních orgánů,...)
  7. 7. Další úkony (dle specifika dané věci)

35 let

Advokátní kancelář Praha Vám nabízí bohaté zkušenosti získané během 35 leté právní praxe, které zahrnují nejen odborné právní znalosti, ale i praktické zkušenosti.

725+ klientů

Za dobu mého působení jsem zastupovala nejenom řadu klientů z České republiky, ale také ze zahraničí. Ať už se jednalo o velké či malé spory, vždy s velkým nasazením.

Snadná dostupnost do advokátní kanceláře

Advokátní kancelář je situována na Praze 4 nedaleko metra Budějovická. Bez problémů však také můžete zaparkovat přímo u advokátní kanceláře. V blízkosti najdete také autobusovou zastávku. Ať už si vyberete jakýkoliv dopravní prostředek, vždy se k nám bez potíží dostanete. Bližší informace najdete v kontaktech.

Autobusová zastávka
65 metrů od kanceláře

Stanice metra
5 minut autobusem

Parkování
v blízkosti kanceláře

Napište mi

odeslat e-mail


přejí nahoru

Využití cookies